Зв'язок з роботодавцями

Аркан Ігор Васильович

Начальник аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області

        За час проходження служби в АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області Іван Бондарєв (начальник  хіміко-радіологічної лабораторії групи  радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в Одеській області) та Олександр Федоров  (начальник групи  радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в Одеській області) зарекомендували себе з позитивного боку. Стосовно їх професійних якостей, то з впевненістю можна сказати, що нормативні документи, накази та розпорядження, які регламентують діяльність АРЗ СП ГУ ДСНС України, знають та уміло використовують у своїй службовій діяльності.

        Правильно організовують та здійснюють постійний контроль за роботою підлеглого особового складу. Користуються серед своїх колег авторитетом.

 

Козлов Роман Анатолійович

Начальник групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області, капітан служби ЦЗ

       Під час розподілу лейтенант служби цивільного захисту Лєщова Валерія отримала посаду начальник відділення спеціальної обробки групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно - рятувальної части аварійно - рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області. Отримані під час навчання знання допомогли Валерії швидку увійти у курс доручених справ та позитивно зарекомендувати себе у колективі. Лейтенант Лєщова добре орієнтується в питаннях експлуатації спеціального обладнання та організації робіт зі спеціальної обробки. Має зацікавленість та здібності в опануванні нових для неї питань. Отриманий в університеті кругозір є хорошим потенціалом до професійного зростання.