Навчальна практика курсантів 3-го курсу в територіальних підрозділах ДСНС #7
Вже 10-ть тижнів триває навчальна практика курсантів 3-го курсу факультету!!! Наші курсанти піднялись ще на одну сходинку "фахової драбини". Робота в практичних підрозділах дозволяє не тільки поглибити та закріпити теоретичні знання, а й покращити практичні навички у роботі з пожежно-технічним обладнанням та аварійно-рятувальним інструментом - для здобувачів, які навчаються за освітньою програмою "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи", засобами радіаційної та хімічної розвідки, засобами захисту - освітньою програмою "Радіаційний та хімічний захист".
Одним із завдань караульної служби є забезпечення постійної готовності чергових караулів до виконання завдань за призначенням. Воно є чи не самим "головним". Так, для його виконання проводиться низка заходів: перевірка готовності караулу, який заступає на чергування; перевірка пожежної та аварійно-рятувальної техніки, обладнання - при проведенні зміни караулів; проведення обслуговування техніки та обладнання, яка знаходиться на оснащенні пожежно-рятувального підрозділу; прийом та перевірка оперативно-службової документації та багото інших, але не менш важливих заходів.
При плануванні проведення навчальної практики, керівники практики цим заходам приділяють велику увагу. Так, протягом тижня курсанти, разом з черговим караулом, залучались до проведення:
- прийняття чергування
- заповнення та робота з оперативно-службовими документами караульної служби
- відпрацювання нормативів
- обслуговування пожежно-технічного оснащення та аварійно-рятувального обладнання
- проведення господарчих робіт
- робота з населенням
- відпрацювання навичок одягання костюму хімічного та радіаційного захисту
- відпрацювання дій при складанні плану хімічної аварії
- розгортання поста радіаційного та хімічного спостереження
- гасіння пожеж (житлові та не житлові будівлі, природні пожежі)
- виїздів на ДТП