Антоненко Сергій Миколайович

11 вересня 2000 року народження. Випускник НУЦЗ України 2021 року, за освітньою програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи».

Старший лейтенант служби ЦЗ Антоненко Сергій проходив службу на посаді начальника караулу 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС у Сумській області. 17 липня 2023 року в м. Білопілля Сумської області російський снаряд влучив на територію пожежно-рятувального підрозділу, Сергій, який в цей час перебував на добовому чергуванні, отримав мінно-вибухову та закриту черепно-мозкову травми. 23 липня 2023 року від важких поранень Сергій помер у лікарні.

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

 

Стаднік Юрій Володимирович

12 квітня 1980 року народження. Випускник НУЦЗ України, заочна форма навчання за освітньою програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи». Проходив службу на посаді водія-сапера в Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, що на Харківщині. З перших днів війни брав участь у розмінуванні територій та ліквідації вибухонебезпечних предметів, які залишаються після ворожих обстрілів.

Загинув 16 квітня 2022 року разом зі своїми колегами (Андрій Кошурко, Олег Герасимов) під час розмінування території після бомбардування Харкова російськими військами.

 

Лєсной Валерій Валерійович

3 травня 1990 року народження. Випускник НУЦЗ України 2017 року, форма навчання заочна за освітньою програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи». Проходив службу в ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Загинув у Маріуполі внаслідок артилерійських обстрілів російських військ.

 
     
 

Рубаник Андрій Сергійович

25 травня 1992 року народження. У 2010 році уродженець Чугуївського району Харківської області вступив до НУЦЗ України. Закінчив університет у 2015 році за спеціальністю «Пожежна безпека».

Свій професійний шлях розпочав на посаді провідного інспектора Чугуївського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області та невдовзі став начальником 39 державного пожежно-рятувального посту смт Чкаловське Чугуївського району.

Надалі обіймав посаду начальника 39 державного пожежно-рятувального посту 10 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Харківській області у званні капітана служби цивільного захисту.

Після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України продовжив мужньо та сміливо виконувати свої службові обов’язки. 7 серпня 2022 року, повертаючись додому, зник безвісти. Під час здійснення пошукових заходів біля дороги було знайдено понівечений вибухом автомобіль з тілом. Експерти встановили, що в підірваній автівці загинув Андрій Рубаник.

 

Дорошенко Володимир Сергійович

5 квітня 1992 року народження. Уродженець Харківщини. Випускник НУЦЗ України 2015 року за спеціальністю «Пожежна безпека». 4 роки працював інспектором у Валківському відділені ДСНС. З перших днів війни пішов добровольцем до ТрО «Азов», був кулеметником.

Герой-рятувальник загинув у березні 2022 року під час бою у селі Вільхівка, врятувавши чуже життя. Володимир Дорошенко закрив своїм тілом побратима від уламків вибуху.