Відкриті заняття науково-педодагічного складу кафедри:

1. Відкрите заняття доцента кафедри полковника служби ЦЗ Мелещенка Руслана

2. Відкрите заняття начальника кафедри полковника служби ЦЗ Ковальова Павла

3. Відкрите заняття викладача кафедри майора служби ЦЗ Бурменка Олександра

4. Відкрите заняття доцента кафедри полковника служби ЦЗ Бородича Павла

5. Відкрите заняття доцента кафедри полковника служби ЦЗ Чернухи Антона

Відкриті заняття науково-педодагічного складу із залученням стейкхолдерів:

1. Відкрите заннятя викладача Коледжу пожежної охорони Сполученого Королівства Великої Британії Джейсона Халл та доцента кафедри Чернухи Антона

2. Представник проєктної групи освітньо-професійної програми "Пожежогасіння та аварійно - рятувальні роботи" Олександр Черкашин разом із здобувачами вищої освіти взяв участь у Міжнародних навчальних тренінгах для практичних працівників сил і засобів реагування на надзвичайні ситуації «Invitation for international CBRN preparedness course for trainers of first responders»

Робота гаранта освітньо-професійної програми «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» Романа Пономаренка у прифронтових областях:

1. Візит до Херсонської області та вивчення досвіду дій підрозділів ДСНС за призначенням під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

2. Вивчення досвіду роботи підрозділів ДСНС у воєнних реаліях в населених пунктах Запоріжжя.

3. Відвідування пункту Незламності, обговорення можливості співпраці з представниками громадської організації та участь у нараді з освітянами.

4. Участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023»