Відгуки роботодавців

Відгук

на випускника Національного університету цивільного захисту України 

Довгаля Олександра Юрійовича

 

 

Після закінчення Національного університету цивільного захисту України у 2019 році Довгаль Олександр Юрійович потрапив на службу до Луганського гарнізону ДСНС України, після чого був призначений на посаду начальника караулу 25 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Луганській області, через рік був переведений та зараз виконує службові обов’язки на посаді начальника караулу 54 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області.За весь період служби в підрозділі, Олександр Довгаль зарекомендував себе з позитивного боку. Він завжди приймає активну участь у життєдіяльності підрозділу, та з успіхом виконує усі поставлені перед ним завдання. Добре орієнтується в сфері службової діяльності, відштовхуючись від вимог нормативних документів, та уміло використовуючи навички, які здобув під час навчання в університеті. З практичної точки зору, він завжди відрізнявся креативністю та вмінням швидко знайти правильне рішення в різноманітних ситуаціях. Користується авторитетом, як з боку керівництва, так і з боку підлеглих.

Висловлюю слова вдячності керівництву та викладацькому складу НУЦЗУ за якісну підготовку справжніх професіоналів.

Відгук надав: Заступник начальника ДПРЧ 54 у Луганській області, капітан служби цивільного захисту Данило НАЛЬОТОВ

 

 

Данило НАЛЬОТОВ

 


 

 

Відгук

на випускника Національного університету цивільного захисту України 

Кулікова Сергія Ігоровича

 

 

Випускник 2011 року, Національного університету цивільного захисту України, факультету оперативно-рятувальних сил КУЛІКОВ Сергій Ігорович, працює заступником начальника 11 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області. КУЛІКОВ Сергій Ігорович приступивши до виконання посадових інструкцій начальника 11 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області зарекомендував себе з позитивного боку, він вміло використовує свої знання які були здобуті під час навчання у ВНЗ на практиці . Куліков Сергій Ігорович постійно працює над підвищенням кваліфікації, має професійні знання нормативних документів, наказів які регламентують діяльність ДСНС України. На посаді начальника 11 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області він перебуває вже не один рік, а це пояснюється тим, що Він легко знайшов мову спілкування на професійній платформі з усім колективом караулу, починаючи з пожежного, водія, чергового радіотелефоніста та командира відділення. Я хочу висловити слова подяки керівництву університету за якісну, професійну підготовку майбутніх РЯТУВАЛЬНИКІВ! 

 

Відгук надав: Начальник ДПРЧ № 11 у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Дмитро БОЙКО

 

 

Дмитро БОЙКО

 


  

 Відгук

на випускника Національного університету цивільного захисту України 

Возняка Костянтина Сергійовича

 

 

Після закінчення Національного університету цивільного захисту України у 2019 році Возняк Костянтин Сергійович потрапив на службу до Запорізького гарнізону ДСНС України, після чого був призначений на посаду начальника караулу 26 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, через рік був переведений та зараз виконує службові обов’язки на посаді начальника караулу 15 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

За час проходження служби в підрозділі лейтенант служби цивільного захисту, зарекомендував себе з позитивного боку. Свої службові обов’язки чітко розуміє та виконує. Не одноразово виїжджаючи на ліквідацію пожеж, наслідків аварій рішуче застосовує свої знання здобуті під час навчання в університеті. Під час вирішення службових питань проявляє наполегливість, не рахується з особистим часом та постійно вивчає і застосовує на практиці передові форми роботи. В 2020 році приймав участь в ліквідації масштабної лісової пожежі Луганської області, після чого був приставлений за поданням начальника 15 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області до нагороди правами Всеукраїнської громадської організації "ЗВИТЯГА" та нагороджений медаллю «За відвагу на пожежі».

 

Відгук надав: Начальник Василівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Євген СИМОНЕНКО

 


Євген СИМОНЕНКО

                                                                                                     


        

Відгук

                                                              на випускника Національного університету цивільного захисту України

                                                                                                         Віталія СЕНЧИХІНА 

                                                                                  

   Підполковник служби цивільного захисту Віталій СЕНЧИХІН після закінчення Національного університету цивільного захисту України (на той час Академії пожежної безпеки України) у 2003 році прийшов на службу до Харківського гарнізону ДСНС України. Був призначений на посаду начальника караулу 1-ДПРЧ м. Харкова, після закінчення магістратури управління Національного університету цивільного захисту України у 2008 році був призначений на посаду Головного фахівця відділу застосування пожежної та спеціальної техніки УРС ГУ ДСНС України у Харківській області, з 2011 року очолював пожежно-рятувальний підрозділ 3-ДПРЧ  м. Харкова на посаді заступника начальника частини. У 2013 році був призначений та зараз виконує службові обов’язки на посаді помічника начальника чергової зміни з питань оперативного реагування ОКЦ ГУ ДСНС України в Харківській області. За час роботи в Харківському гарнізоні ОРСЦЗ Віталій СЕНЧИХІН проявив себе, як грамотний командир, якій отримав значний досвід з гасіння пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій та здатний уміло керувати пожежно-рятувальними підрозділами при здійсненні оперативних завдань за призначенням. За сумлінне виконання службових обов’язків він неодноразово заохочувався керівництвом ГУ та ДСНС України. За гасіння масштабних лісових пожеж в Луганській області у 2020 році був нагороджений нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації». Хочу  висловити слова подяки керівництву Національного університету цивільного захисту України, а саме факультету оперативно-рятувальних сил за якісну підготовку справжніх майстрів своєї справи!

 

Відгук надав: Начальник оперативно-координаційного центру ГУДСНС України в Харківській області, полковник служби цивільного захисту Ігор ПІДЛІСНИЙ 

 

                                                                                

                                                                                                         Ігор ПІДЛІСНИЙ 

 


 

                                                                                                                        Відгук

                                            на випускника  Національного університету цивільного захисту України, факультету оперативно-рятувальних сил

                                                                                                                Івана БОНДАРЄВА 

За час проходження служби в АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області Іван БОНДАРЄВ (начальник  хіміко-радіологічної лабораторії групи  радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в Одеській області) зарекомендував себе з позитивного боку. Стосовно професійних якостей, то з впевненістю можу сказати, що нормативні документи, накази та розпорядження, які регламентують діяльність АРЗ СП ГУ ДСНС України, Іван знає та уміло використовує у своїй службовій діяльності. У короткий термін з часу прибуття на службу адаптувався до нових умов роботи та відразу залучився до виїздів за призначенням. Іван самостійно організував взаємодію із суб’єктами господарювання, щодо проведення перевірки та обслуговування засобів захисту органів дихання. В роботі йому допомагають знання по сучасним засобам індивідуального захисту. Він правильно організовує та здійснює постійний контроль за роботою підлеглого особового складу. Серед своїх колег користується авторитетом.

                                                                                                                     

Відгук

                                          на випускника  Національного університету цивільного захисту України, факультету оперативно-рятувальних сил

                                                                                                                  Олександра ФЕДОРОВА   

За час проходження служби в АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр ФЕДОРОВ  (начальник групи  радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в Одеській області) зарекомендували себе з позитивного боку. Стосовно професійних якостей, то з впевненістю можна сказати, що нормативні документи, накази та розпорядження, які регламентують діяльність АРЗ СП ГУ ДСНС України, він знає на оцінку «відмінно» та уміло використовує їх у своїй професійній діяльності. Після призначення на посаду Олександр одразу адаптувався до нових умов роботи та залучився до виїздів за призначенням. Олександр, має достатній багаж професійних знань для якісного проведення службової підготовки з підлеглими, особливо стосовно нових закордонних зразків спеціальної техніки. Він своєчасно, якісно організовує та здійснює постійний контроль підлеглого особового складу стосовно виконання ними своїх посадових інструкцій. Серед своїх колег користується авторитетом.

 

                              Дякую керівництву Національного університету цивільного захисту України за  підготовку справжніх офіцерів, майстрів своєї справи!

 

                                                      

                                Відгуки надав: Начальник аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області Ігор АРКАН