Стажування в ГУ ДСНС України у Харківській області

Науково-педагогічний працівник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України ДУБІНІН Дмитро проходить стажування на посаді помічника начальника чергової зміни з питань оперативного реагування оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Харківській області. Протягом тижня було ознайомлено із штатною структурою та посадовими інструкціями співробітників ОКЦ, матеріально-технічним забезпеченням підрозділу, прийманні та опрацюванні оперативної інформації, щодо сил та засобів ОРС ЦЗ, які заступають на оперативне чергування. Також здійснюються виїзди разом з черговою зміною ОКЦ на пожежі, у тому числі спричиненими ворожими обстрілами.

Спортсмени НУЦЗ України – бронзові призери чемпіонату України з морських багатоборств

22-24 березня у м. Черкаси відбувся чемпіонат України з морських багатоборств – триборство. До програми змагань увійшли такі дисципліни, як плавання 200 м, стрільба з пневматичної зброї ПП-1, біг 800 м.
Курсанти Національного університету цивільного захисту України, які виступали у складі команди Харківської області, стали бронзовими призерами спортивних перегонів. Від нашого факультету взяв участь Бондарчук Роман, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

Додаткові заняття кафедри ПТ та АРР

23 та 25 березня кафедрою пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил проведено додаткові заняття за темою: «Діяльність першого КГП. Розвідка пожежі». Додаткове заняття з групою ПБк-20-441 та ПБк-20-442 проводили начальник кафедри Андрій Лісняк та старший викладач кафедри Сергій Шевченко.

Додаткові заняття кафедри ПтаРП

18 березня кафедрою пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил проведено додаткові заняття з групою ПГПБк-20-241 за темою: Робота в АСП в непридатному для дихання середовищі. Доцент кафедри Антон Чернуха звернув увагу випускників на безпеку праці під час роботи в ЗІЗОД, порядок включення в АСП та виключення з них, чітке подавання команд командирами ланок ГДЗС, правильне виконання перевірок ЗІЗОД.

Більше статей...