Представник факультету оперативно-рятувальних сил взяв участь у науково-методичних семінарах у рамках міжнародного стажування

8-9 квітня заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Роман Пономаренко у рамках міжнародного стажування взяв участь у науково-методичних семінарах "Досвід держав ЄС в організації викладання професійних дисциплін” і “Соціальна та цифрова трансформація: міждисциплінарний підхід” на платформі Google Meet, присвячених обговоренню проблем підвищення якості освіти шляхом вивчення передового досвіду закладів вищої освіти України та Європи. В режимі онлайн Роман Пономаренко виступив із доповіддю “Ігрові вправи та тренінги з пожежної безпеки як засіб формування психологічної стійкості здобувачів під час виникнення пожеж”.

Організаторами семінару є Вища школа управління і адміністрації в Ополє (Польща), Бердянський державний педагогічний університет, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна), Інститут дослідження просторового розвитку (Україна), Маріупольський державний університет.

Виступи представників усіх вузів − учасників семінару були актуальними, різноплановими, корисними і викликали неабияку зацікавленість слухачів.

День відкритих дверей на факультеті оперативно-рятувальних сил

3 квітня 2021 року на факультеті оперативно-рятувальних сил було проведено віртуальний день відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились о 9.30 та 11.30. Керівництвом факультету були надані  відповіді на запитання, які найбільше хвилювали майбутніх абітурієнтів: умови вступу до НУЗЦУ, особливості навчання на бюджетній та контрактній формі навчання, конкурсні предмети, які необхідно складати при вступі на ту чи іншу спеціальність, особливості оформлення документів при вступі на бюджетну та контрактну форму навчання, можливість працевлаштування після закінчення університету, та багато інших питань. Участь у цьому заході взяли майже 25 майбутніх абітурієнтів із Харківської, Київської, Луганської, Одеської, Херсонської та Запорізької областей.

 

 

 

 

 

 

 

Представник факультету оперативно-рятувальних сил взяв участь у роботі Міжнародного наукового онлайн-вебінару в межах діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія»

Представник факультету оперативно-рятувальних сил взяв участь у роботі Міжнародного наукового онлайн-вебінару в межах діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія»

 

Відбувся міжнародний науковий онлайн-вебінар у межах діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія», що розпочав роботу у березні 2021 року на базі Сумського державного університету.

Під час онлайн-вебінару було відзначено пріоритети розвитку Центру «Водна Артерія», що сформований на міждисциплінарних засадах та є координаційним осередком для розроблення інноваційних проєктних пропозицій, які орієнтовані на грантову діяльність міжнародного рівня, промислове впровадження інженерних рішень раціонального природокористування, визначення енергоефективних рішень водоочищення та водопідготовки, впровадження замкнутих систем поводження із водними ресурсами.

З доповідями щодо розвитку напрямів співпраці у науковій сфері в межах діяльності Центру «Водна Артерія» взяли участь представники партнерських організацій із Білорусії (Поліський державний університет), Німеччини (Технічний університет, м. Берлін), Чехії (Чеський університет природничих наук у Празі), Австрії (Університет природних ресурсів та наук про життя), Словаччини (Технічний університет, м. Кошице), Франції (Національний інститут прикладних наук, м. Ліон) та Японії (Інститут низьких температур, Хоккайдо Універеситет).

 

 

В онлайн-вебінарі із доповіддю виступив представник Національного університету цивільного захисту України, факультету оперативно-рятувальних сил - Роман Пономаренко, доктор технічних наук, заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил.

 

 

 

 

В результаті проведення заходу були визначені стратегічні пріоритети розвитку Центру «Водна Артерія» для організації роботи над спільними грантовими пропозиціями на міжнародному рівні.

 

День відкритих дверей на факультеті оперативно-рятувальних сил

20 лютого 2021 року на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено віртуальний день відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились о 9.30 та 11.30. Керівництвом факультету були надані вичерпні відповіді на запитання, які найбільше хвилювали майбутніх абітурієнтів: умови вступу до НУЗЦУ, особливості навчання на бюджетній та контрактній формі навчання, конкурсні предмети, які необхідно складати при вступі на ту чи іншу спеціальність, умови проживання у гуртожитку та харчування в університеті, терміни подачі документів, особливості оформлення документів при вступі на бюджет і контракт, можливість працевлаштування після закінчення університету, та багато інших питань. Участь у цьому заході взяли майже 20 майбутніх абітурієнтів із Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської, Донецької областей. Це свідчить про велику зацікавленість молоді до професії рятувальника.

 

 

Більше статей...