Професійно-орієнтаційна робота кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки у Полтавській області

25 травня, викладачка кафедри ІАРТ Сухарькова Олена Іванівна зустрілася з керівництвом та учнями закладів освіти м. Кременчук Полтавської області «Кременчуцький ліцей № 10», та «Кременчуцький ліцей № 11».

Під час зустрічей Олена Сухарькова наголосила на затребуваності у суспільстві професії рятувальника, як у мирний так і у воєнний час, зазначивши високий рівень довіри українців Держаної служби України з надзвичайних ситуацій. Майбутнім здобувачам вищої освіти була надана актуальна інформація щодо наявних спеціальностей та умов вступу до Національного університету цивільного захисту України цього року, а також встановлено контакти з класними керівниками для проведення подальшої профорієнтаційної роботи.

Наразі було зазначено, що цьогорічна вступна кампанія дає змогу навчатися студентам на бюджетній формі навчання та опанувати професію фахівців органів пожежної безпеки Збройних сил України.

Наукова робота зі студентами факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України триває

20 травня напередодні Дня науки студентка 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Рубан Ганна взяла участь у IV Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Пріоритетні напрямки розвитку наукової думки в ХХІ столітті», що відбулася в м. Одеса.
Свою доповідь «Інтернаціоналізація як суттєвий фактор трансформації академічного процесу» студентка підготувала під керівництвом викладача кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін університету Полякової Оксани.
Це був перший «досвід пера» юної дослідниці, але вона впевнена, що не останній. Ганна планує продовжити свою діяльність, розширюючи обрії наукових пошуків.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заохотив кращих науковців Національного університету цивільного захисту України до Дня науки

20 травня керівництво, науковці та здобувачі вищої освіти Національного університету цивільного захисту України у режимі відеоконференції взяли участь в урочистому заході Міністерства внутрішніх справ України з нагоди Дня науки в Україні. Від імені міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського вітала всіх присутніх зі святом заступниця міністра Катерина Павліченко.

На факультеті оперативно-рятувальних сил, за зразкове виконання службових обов’язків, вагомі наукові здобутки, тривалу і плідну працю, досягнення високих показників у науковій діяльності та з нагоди Дня науки в Україні нагороджені відзнаками Міністерства внутрішніх справ України:

 

Почесною грамотою: Дмитро Дубінін, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил.

 

Виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Інна ткож привітала керівників наукових робіт, курсантів та студентів, які стали переможцями Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Так, було нагороджено дипломом ІІІ ступеня у номінації «Бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» – Дмитра Коршенка, випускника факультету, який навесні 2022 року достроково закінчив навчальний заклад та проходиться службу в ГУ ДСНС України у Харківській області (керівник - заступник начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Станіслав Виноградов).

 

Вручив нагороди ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий. Ректор університету запевнив, що і корифеї науки, і їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть усіх зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу закладу вищої освіти, збагачуватимуть скарбницю світових і вітчизняних досягнень.

Професійно-орієнтаційна робота кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки

16 травня 2022 року, доцент кафедри ІАРТ Кривошей Борис Іванович зустрівся з керівництвом та учнями закладів загальної середньої освіти м. Лубни Полтавської області «Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», «Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» та «Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6».

Під час зустрічей Борис Кривошей наголосив на затребуваності у суспільстві професії рятувальника, як у мирний так і у воєнний час, визначивши високий рівень довіри українців Держаної служби України з надзвичайних ситуаці. Майбутнім здобувачам вищої освіти була надана актуальна інформація щодо наявних спеціальностей та умов вступу до Національного університету цивільного захисту України цього року, а також встановлено контакти з класними керівниками для проведення подальшої профорієнтаційної роботи.

Наразі було зазначено, що цьогорічна вступна кампанія дає змогу навчатися студентам на бюджетній формі навчання та опанувати професію фахівців органів пожежної безпеки Збройних сил України.

Більше статей...