Участь у навчаннях з гасіння пожеж автомобілів та зустріч зі спеціалістами з виготовлення протипожежних ковдр: представник НУЦЗ України відвідав м. Ларвік ( Королівство Норвегія)

19-21 червня заступник начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Станіслав Виноградов перебував у м. Ларвік ( Королівство Норвегія), де взяв участь у навчаннях з гасіння пожеж автомобілів у навчальному центрі підготовки пожежників If Sikkerhetssenter.

Протягом робочого візиту представника університету було досягнуто домовленості про співпрацю між «Bridgehill AS» та Національним університетом цивільного захисту України, а також представлено науково-дослідні здобутки закладу вищої освіти.

До речі, компанія «Bridgehill AS» безоплатно передала університету протипожежні ковдри для гасіння пожеж автомобілів, які наразі використовуються в освітньому процесі та в науково-дослідній роботі кафедр інженерної та аварійно-рятувальної техніки та пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил.

Команда НУЦЗ України – срібний призер чемпіонату ФСТ «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти силових структур

18-20 червня в м. Львів  був проведений чемпіонат ФСТ «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України. До програми змагань увійшли такі види спорту, як стрільба з пневматичного пістолета, плавання на дистанцію 100 м, біг на дистанцію 100 м, 1000 м та 3000 м. Так, в запеклій боротьбі команда Національного університету цивільного захисту України у складі Гайдай Олександри, курсантки 1-го курсу факультету пожежної безпеки, Підкопая Владислава, курсанта 2-го курсу факультету цивільного захисту, Бондарчука Романа, курсанта 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, курсанта 3-го курсу факультету пожежної безпеки Бабича Святослава виборола ІІ загальнокомандне місце.

І місце виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, бронзу - команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

В особистій першості срібну медаль виборов Бабич Святослав.

Підготував збірну команду з легкої атлетики старший викладач кафедри фізичної підготовки Володимир Жогло.

Навчально-тренувальні спуски, допомога постраждалому населенню та робочі візити: триває стажування начальника факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України у Запорізькому гарнізоні

Наразі триває стажування начальника факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Романа Пономаренка на посаді заступника начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Так, протягом тижня очільник факультету з робочим візитом відвідав Запорізький обласний центр з гідрометеорології, де було обговорено  алгоритм дій та взаємодію під час підготовки до реагування на ліквідацію наслідків гідрометеорологічних явищ на території області:

Взяв участь у доставці гуманітарної допомоги, забезпеченні функціонування пунктів надання допомоги населенню та електроживлення об’єктів критичної інфраструктури в умовах вогневого ураження м. Оріхів:

Також очільник факультету взяв участь у водолазно-тренувальному спуску з пошуку вибухонебезпечних предметів під час поганої видимості та разом із запорізькими надзвичайниками відпрацював рятування постраждалого на воді, а також забір води за допомогою плаваючої мотопомпи та забір води за допомогою гідравлічної помпи:

Роман Пономаренко став учасником робочих нарад з керівниками оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Запорізькій області щодо організації служби в регіональному підрозділі ДСНС^

Відпрацювання техніки виконання та вдосконалення навичок під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: на факультеті оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України тривають практичні заняття

Упродовж місяця науково-педагогічні працівники факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України проводять практичні заняття щодо відпрацювання техніки виконання та вдосконалення навичок під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

На заняттях майбутні рятувальники відпрацьовують вправи, які імітують практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів з гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру.

На цьому тижні курсанти факультету оперативно-рятувальних сил відпрацьовують вправи щодо зняття пожежної висувної драбини з надбудови пожежного автомобіля, прокладання від розгалуження робочої лінії зі встановленням ствола та підйому по висувній драбині у вікно 3-го поверху.

Більше статей...