Перевірка навчальної практики курсантів факультету оперативно-рятувальних сил

Науково-педагогічні працівники перевірили навчальну практику курсантів другого та третього курсів у підрозділах ДСНС Черкаської та Харківської областей.

Практика відіграє вирішальну роль у формуванні професійних компетенцій майбутніх рятувальників. Перевірка стажування дозволяє оцінити ефективність засвоєння курсантами знань і умінь у реальних умовах.

Також відбулися зустрічі з керівниками практики та обговорення питань взаємодії.

Представниця НУЦЗ України стала учасницею семінару з хімічної безпеки

Викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Наталія Лисак взяла участь у семінарах з хімічної безпеки (2024 Chemical Security Seminars), що відбулися 11 та 18 липня онлайн за підтримки CISA. Захід зібрав експертів для обговорення загроз та покращення безпеки хімічних об'єктів.

Програма включала лекції, панельні дискусії та інтерактивні сесії. Обговорювалися транснаціональні загрози, ліквідація наслідків пожежі на хімзаводі в Іллінойсі, використання дронів, загрози штучного інтелекту, кібер та фізична безпека.

Серед спікерів були представники Інтерполу, ФБР, CISA, EPA та інші фахівці. Отримані знання будуть враховані під час удосконалення освітніх програм з радіаційного та хімічного захисту.

На факультеті оперативно-рятувальних сил було нагороджено ветерана університету, колишнього професора кафедри ІтаАРТ

Куценко Леонід Миколайович пропрацював у нашому вищому навчальному закладі 28 років.

За цей час він зробив свій вагомий вклад в розвиток науки та освіти.

Він був і є науковим керівником численних здобувачів, які під його керівництвом захищали дисертаційні дослідження, стали вченими та послідовниками у науковій діяльності.

Навчальна практика курсантів другого курсу триває

Курсанти факультету оперативно-рятувальних сил проходять навчальну практику, що є невід'ємною частиною їх підготовки. Цей період дає можливість поглибити знання та набути практичних навичок.

Минулого тижня курсанти працювали з хімічними детекторами, автоматизованою системою дозиметричного контролю, газоаналізаторами та аварійно-рятувальним інструментом. Вони відпрацьовували нормативи оперативного розгортання та гасіння пожеж, а також брали участь у виїздах на лісові пожежі, загоряння на відкритих територіях та ДТП.

Більше статей...