Колєнов Олександр Миколайович

Заступник начальника факультету
кандидат наук з державного управління, доцент
полковник служби цивільного захисту

Освіта:

У 2000 році закінчив Харківський інститут пожежної безпеки (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр, спеціальність «Пожежна безпека»).

У 2001 році закінчив Військово-будівельний факультет при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, спеціальність «Пожежна безпека», кваліфікація інженр пожежної безпеки).

Кандидат наук з державного управління із спеціальності 25.00.02 – «Механізми державного управління». Тема: «Формування та реалізація державної екологічної політики України».

Доцент кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту.

Рівень володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою першого ступеня.

Класна кваліфікація осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту – «Спеціаліст І класу».

Професійна діяльність:

З 2001 по 2004 рік служба в підрозділах пожежної охорони Міністерства оборони України.

З 2004 по 2017 рік на посадах науково-педагогічних працівників (викладач, старший викладач та заступник начальника кафедри) Національного університету цивільного захисту України.

З 2017 року по теперішній час – заступник начальника факультету.

Навчально-методична робота:

Стаж науково-педагогічної роботи становить 13 років.

Член робочої групи з питань розвитку освітніх програм у сфері захисту критичної інфраструктури.

Видані у співавторстві – 2 навчальних посібника, 1 практичний посібник.

Наукова робота:

Опубліковано 63 наукові праці, в тому числі 2 в збірниках, віднесених до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection, 1 колективна монографія. Є керівником НДР за держаним замовленням. Виконавець та відповідальний виконавець 2 НДР.

Підвищення кваліфікації:

Учасник науково-практичного семінару “Розвиток університетських програм з безпеки та стійкості критичної інфраструктури” за проєктом “Захист критично важливої хімічної інфраструктури України від тривалої російської агресії” (11-14 березня 2024 р., м. Лечче, Італія).

Учасник науково-практичного семінару «Безпека та оцінка обʼєктів хімічної галузі» за проєктом «Захист критично важливої хімічної інфраструктури України від триваючої російської агресії» (23-25 квітня 2024 року, м. Бухарест,  Румунія).

Науково-педагогічне стажування «Іновації в освіті. Іноваційні технології викладання фахових дисциплін» (11 жовтня 2021 - 26 січня 2022 р., м. Катовиці, Польща.

Нагороди:

Почесна грамота МНС України (2005, 2009); Пам’ятний знак “Учасник параду на честь 65-ї річниці Перемоги” (2010); Цінний подарунок наручний годинник (2011); Грамота Харківської обласної ради (2013, 2019); Почесна грамота ДСНС (2014, 2018); Медаль “Учасник військового параду” (2014, 2018); Нагрудний знак “Знак пошани” (2017); Медаль “20 років сумлінної служби” (2019); Подяка МВС України (2021); Подяка Харківського міського голови (2023).

Сертифікати: