Представники факультету взяли участь у вебінарі "Система виявлення плагіату"

Представники факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України взяли участь у вебінарі "Система виявлення плагіату". Захід було організовано та проведено фахівцями Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, учасниками якого стали виконавчий директор компанії Plagiat.pl Алі Тахмазов і директор з бізнес-розвитку компанії Plagiat.pl в Україні Максим Маєвський. Під час зустрічі було обговорено такі питання щодо ефективності процедури перевірки на плагіат; засобів виявлення плагіату; визначення типів робіт, які  перевіряються в університеті; їхньої кількості за кожним типом; безкоштовних антиплагіатних систем – млини дисертацій, їхній аналіз.

За результатами участі у вебінарі, було отримано сертифікати учасників.