Порядок проведення дистанційної заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання

Методистами факультету проведено заняття зі старостами навчальних груп заочної форми навчання (ЗМПГПБ-19, ЗМХТ-19, ЗПГПБ-19, ЗПГПБ-18, ЗПГПБ-17), які відповідно до Зведеного графіку освітнього процесу на 2020-2021 навчальний рік, складають заліково-екзаменаційну сесію дистанційно. Ознайомлено з порядком проведення сесії та доведено вимоги Тимчасового порядоку організації підсумкового контролю в режимі використання технологій дистанційного навчання у Національному університеті цивільного захисту України. Акцентовано увагу на особливостях виконання та захисту курсових робіт (проектів) в режимі використання технологій дистанційного навчання, критеріях допуску до підсумкового контролю та порядку проведення диференційованих заліків та екзаменів. Наголошено на неухильному виконанні загальних принципів, правил академічної доброчесності та етичної поведінки, якими мають керуватися здобувачі вищої освіти під час навчання.