Куратори факультету продовжують брати участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

На минулому тижні куратори навчальних груп факультету оперативно-рятувальних сил продовжили брати участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що триває в Україні з 25 листопада до 10 грудня. Так, з 30 листопада до 05 грудня були проведені зустрічі зі здобувачами вищої освіти, під час яких були відбулися бесіди за темами «Міжнародний день боротьби з рабством», «Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями», «Міжнародний день волонтера», «6 грудня - вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі».

Зустрічі проводились як в аудиторіях, так і з використанням сервісу для проведення онлайн-конференцій програмного забезпечення Zoom.