День відкритих дверей на факультеті оперативно-рятувальних сил

20 лютого 2021 року на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено віртуальний день відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились о 9.30 та 11.30. Керівництвом факультету були надані вичерпні відповіді на запитання, які найбільше хвилювали майбутніх абітурієнтів: умови вступу до НУЗЦУ, особливості навчання на бюджетній та контрактній формі навчання, конкурсні предмети, які необхідно складати при вступі на ту чи іншу спеціальність, умови проживання у гуртожитку та харчування в університеті, терміни подачі документів, особливості оформлення документів при вступі на бюджет і контракт, можливість працевлаштування після закінчення університету, та багато інших питань. Участь у цьому заході взяли майже 20 майбутніх абітурієнтів із Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської, Донецької областей. Це свідчить про велику зацікавленість молоді до професії рятувальника.