День відкритих дверей на факультеті оперативно-рятувальних сил

3 квітня 2021 року на факультеті оперативно-рятувальних сил було проведено віртуальний день відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились о 9.30 та 11.30. Керівництвом факультету були надані  відповіді на запитання, які найбільше хвилювали майбутніх абітурієнтів: умови вступу до НУЗЦУ, особливості навчання на бюджетній та контрактній формі навчання, конкурсні предмети, які необхідно складати при вступі на ту чи іншу спеціальність, особливості оформлення документів при вступі на бюджетну та контрактну форму навчання, можливість працевлаштування після закінчення університету, та багато інших питань. Участь у цьому заході взяли майже 25 майбутніх абітурієнтів із Харківської, Київської, Луганської, Одеської, Херсонської та Запорізької областей.