Куратори факультету прийняли участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Куратори факультету приймають участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Метою акції є:

• привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, ґендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • активізація партнерського руху органів влади, освітніх закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності учасників освітнього процесу з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства тощо.

Так, продовж тижня, з 29.11 по 03.12. 2021 року було проведено зустрічі кураторів факультету зі здобувачами вищої освіти, під час яких були проведені бесіди за темами:

• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера.
  • Профілактика шкідливих звичок.

Роботою охоплено 17-ть кураторів та здобувачі вищої освіти із 22-х навчальних груп.