Робота кураторів факультету: пейнтбол - це командна гра

У червні 2022 року курсанти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил разом з куратором Сергієм ШЕВЧЕНКО відвідали пейнтбольний клуб.

Пейнтбол - це командна гра із застосуванням пневматичного маркеру, який стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її. За своєю манерою гра імітує швидкоплинні вогневі контакти на обмеженому просторі. Пейнтбол з’єднує в собі тактичний азарт і сильні відчуття. Є багато сценаріїв цієї гри: класичне усунення, утримання форту, президент, коридор, захоплення прапора та багато інших.

Перевагами даної гри є те, що вона проводиться на свіжому повітрі, в ході гри знімаються стреси, відбувається контрольований викид зайвої агресії, командна гра розвиває «почуття ліктя», в процесі змагання налагоджуються дружні стосунки в колективі, виявляється лідер.

За результатами гри всі зарядилась позитивними емоціями.