Правила етичної поведінки працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій - бесіда кураторів факультету із здобувачами вищої освіти

З 18-20 липня 2022 року, куратори факультету провели зістрічі із здобувачами вищої освіти, які навчаються на бюджеті. Під час зустрічі, основними темами для обговорення були:

1. Доведення наказу МВС від 16.11.2018 №932 "Про затвердження Правил етичної поведінки працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери її управління"

2. Покращення та реалізація заходів щодо змістовного дозвілля особового складу на найближчі вихідні. Звертаю Вашу увагу, що на кожні із вихідних повинні обов'язково бути задіяні куратори із кожного факультету. Виходячи з цього плануйте та продумуйте культурно-масові заходи заздалегіть. Кількість задіяних кураторів погоджується на факультетах.

3. Обговорення питань моральньо-психологічного та соціально-побутового клімату в курсантських підрозділах.