Підбиття підсумків навчання здобувачів вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил у 2021-2022 навчальному році

20 липня 2022 року на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено підбиття підсумків навчання здобувачів вищої освіти факультету у 2021-2022 навчальному році та оголошено результати Конкурсу на визначення кращих курсантів та студентів, курсантських та студентських навчальних груп у номінаціях «Кращі курсанти курсу (факультету)», «Кращі студенти факультету», «Краща курсантська навчальна група факультету», «Краща студентська навчальна група факультету», «Кращий курсантський підрозділ (курс) факультету».

За результатми навчання визначено:

краща навчальна група за спеціальністю 261 "Пожежна безпека" освітньою програмою "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи" - ПГПБк-20-222 (75,67 балів)

краща навчальна групап за спеціальністю 161 "Хімічні технології та інженерія" освітньою програмою "Радіаційний та хімічний захсит" - ХТк-19-235 (77,8 балів)

кращий курс за спеціальністю 261 "Пожежна безпека" освітньою програмою "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи" - 2 курс (74,66 балів)

кращий курс за спеціальністю 161 "Хімічні технології та інженерія" освітньою програмою "Радіаційний та хімічний захсит" - 3 курс (77,8 балів)

За результатами конкурсу встановлені переможці в номінаціях:

«Кращі курсанти курсу (факультету)» - рядова служби цивільного захисту Катерина Бажанова, 3 курс освітня програма «Радіаційний та хімічний захист» - 92,5 балів.

«Кращі студенти факультету» - Радченко Ганна, 2 курс освітня програма «Радіаційний та хімічний захист» - 91,84 бали.

«Краща курсантська навчальна група факультету» - навчальна група ХТк-19-235 – 77,8 балів.

«Краща студентська навчальна група факультету» - навчальна група ХТс-21-213 – 69,8 балів.

«Кращий курсантський підрозділ (курс) факультету» - 2 курс (ПГПБк-20-221, ПГПБк-20-222, ХТк-20-225) – 76 балів.

Начальником факультету вручено перехідні вимпели для кращих навчальних груп та кращого курсу факультету. Перехідні статуетки "Сова мудрості" отримали кращі курси за спеціальностями.