Навчальна практика курсантів 3 курсу в територіальних підрозділах ДСНС

В територіальних підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжується навчальна практика курсантів 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України. Протягом тижня молоді рятувальники закріплювали та поглиблювали отримані теоретичні знання, удосконалювали професійні уміння і навички в підрозділах ДСНС. Майбутні фахівці отримати практичний досвід роботи під час перевірки справності пожежно-технічного устаткування, участі у пожежно-тактичних заняттях та навчаннях, відпрацювання навичок дезінфекції особого складу, який прибув з місця надзвичайної ситуації. Також курсанти взяли участь у проведенні тренувань ланок газодимозахисної служби із пошуком та порятунком постраждалого, ліквідації пожеж в Івано-Франківській та Житомирській областях.