Курсанти факультету підвищують рівень професійної майстерності по роботі на пожежній автодрабині

З метою підвищення рівня професійної майстерності здобувачів вищої освіти, для курсантів четвертого курсу навчання розпочалися додаткові заняття з тематики: «Улаштування пожежної автодрабини. Підйом по автодрабині на висоту».

Перші додаткові заняття пройшли 22 вересня з курсантами 4-го курсу навчання факультету Оперативно-рятувальних сил на території Черкаського інституту пожежної безпеки Імені Героїв Чорнобиля.

Викладачі кафедр «Пожежної та рятувальної підготовки» та «Інженерної та аварійно-рятувальної техніки» факультету Оперативно-рятувальних сил ознайомили курсантів з конструкцією, порядком розгортання, тактичними можливостями та технічними характеристиками пожежної автодрабини АД-30(131)ПМ-506.

Також курсанти виконали вправу щодо підйому по автодрабині на висоту 20 м. В результаті занять, здобувачі добре засвоїли теоретичний матеріал та підвищили фізичні навички,  моральні і психологічні якості, що необхідні для виконання професійних обов’язків.

Заняття тривають надалі!