Робота кураторів факультету - третя декада вересня 2022 року

У період з 20 по 30 вересня 2022 року куратори факультету провели зустрічі з курсантами, під час яких були проведені бесіди на тему: "Великий Вогнеборець - життєвий шлях Плюха Володимира Григоровича" та "2 жовтня - Український День вчителя".

Навчання – це дуже важка та кропотлива праця. Наші вихованці повинні стати не тільки «рятівниками» а й керівниками, які повинні повести за собою підлеглих, у тому числі, і з використанням власного прикладу. Тому, вони змушені ставити перед собою амбітні цілі та багато працювати. Дуже часто людина крутиться як бадилля з ранку до вечора, але постійно нічого не встигає. Виникає відчуття виснаження і невдоволення, яке згодом переростає в проблеми зі здоров'ям. Тому, для того щоб «розвантажитись», необхідно правильно розслаблятися і відновлювати енергетичні ресурси. Дозвілля потрібно ретельно планувати - збільшити кількість прогулянок на свіжому повітрі. Тоді замість втомленого перегляду надокучливих серіалів чи гортання соцмереж, є шанс на більш якісний відпочинок та психофізіологічне відновлення.

Прогулянка здобувачів вищої освіти з куратором у місті та у міському парку «Сосновий бір».