Засідання комісії з академічної доброчесності університету - підбиття підсумків роботи за минулий рік

13 жовтня 2022 року в НУЦЗ України  відбулося засідання комісії академічної доброчесності, до складу якого входить заступник начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Станіслав Виноградов. Засідання проводилось в режимі онлайн-конференції. Під час зустрічі члени комісії підбили підсумки роботи за минулий навчальний рік, розглянули питання про затвердження плану роботи комісії академічної доброчесності Національного університету цивільного захисту України на 2022/2023 навчальний рік. Під час засідання обговорювались питання щодо формування групи сприяння академічній доброчесності, популяризацію та інформування принципів академічної доброчесності, моральних цінностей та академічної культури серед учасників освітнього процесу в умовах очного та дистанційного навчання.