Робота кураторів факультету у третій декаді жовтня 2022 року

Протягом третьої декади жовтня 2022 року куратори провели наступні заходи:

1. Зістрічі зі здобувачами вищої освіти, під час яких обсудили:

• "Дисциплінарний статут служби цивільного захисту: Розділ III. Дисциплінарні стягнення за порушення службової дисципліни"
  • Морально-психологічний клімат в колективі: "Чи є конфліктні ситуації стосовно міжрегіональого недорозуміння, курсантів родом зі сходу та заходу?"

2. Відвідування Черкаського обласного краєзнавчого музею. Він є одним з найстаріших музеїв України. Його створено у травні 1918 року за ініціативи місцевого осередку «Просвіти» та вчительської громадськості міста, як історико педагогічний музей імені Тараса Григоровича Шевченка. Музей має 30-ть експозиційних залів. В них відображено минуле Черкащини, ознайомляться з багатим зібранням речових та документальних матеріалів, які характеризують природу, історію та культуру регіону.

3. Прогулянка містом, разом з куратором доцентом кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сергієм ШЕВЧЕНКО