Робота кураторів факультету у другій декаді листопада 2022 року

Протягом другої декади листопада кураторами факультету були проведені наступні заходи:

• Доведення  рекомендації «Інформаційної пам’ятки щодо дотримання правил безбар'єрної комунікації»
  • Проведено бесіду на тему: "21 листопада - День Гідності та Свободи"
  • Відвідування Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка

Відповідно до розпорядження НУЦЗ України від 07.11.2022 року № 42 Про створення безбар'єрного простору в системі ДСНС на факультеті оперативно-рятувальних сил кураторами факультету довоедено до здобувачів вищої рсвіти вимоги рекомендації «Інформаційної пам’ятки щодо дотримання правил безбар'єрної комунікації». Бесіда на тему - "21 листопада - День Гідності та Свободи".

12.11.2022 року курсанти 2-го курсу відвідали Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка з куратором старшим лейтенантом сл. ЦЗ Мариною ЧИРКІНОЮ де переглянули драму-феєрію "Лісова пісня" письменниці Лесі Українки.