Науково-педагогічні працівники факультету підтримують розвиток академічної доброчесності в університеті

Академічна доброчесність - це сукупність принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися цчасники освітнього процесу під ча навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досягнень.

На факультеті оперативно-рятувальних сил розвиток та удосконалення принципів академічної доброчесності є одним з пріоритетних напрямів діяльності.

Так, днями увесь науково-педагогічний склад факультету оперативно-рятувальних сил успішно завершили навчання на онлайн курсі "Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів", що тривав протягом 60 академічних годин та отримали відповідні сертифікати. Загалом курс пройшли 39 викладачів факультету.