Нагородження курсантів закладів освіти системи МВС, які здійснили героїчні вчинки

20 грудня 2022 року у м. Київ відбулась зустріч Міністра внутрішніх справ Дениса МОНАСТИРСЬКОГО із курсантами закладів освіти системи МВС, які здійснили героїчні вчинки. Від Національного університету цивільного захисту України на даному заході був присутнім курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Олександр КОРОБКА, який розбирав зруйновані ракетно-бомбовими ударами рф будівельні конструкції Харківської обласної державної адміністрації та одного з житлових будинків міста Харків,  надавав домедичну допомогу постраждалим від обстрілів. Наприкінці заходу Міністр внутрішніх справ нагородив Олександра КОРОБКУ годинником та книгою «Герої МВС» з особистим підписом та побажаннями.