Робота кураторів факультету у першій та другій декаді березня 2023 року

Протягом першої та другої декади березня 2023 року кураторами та курсовою ланкою факультету були проведені наступні заходи:

проведено бесіди:

• на тему "Міжнародний день  бородьби за права жінок і міжнародного миру"

• на тему "Про значення традицій та ритуалів служби цивільного захисту у формуванні в особового складу служби ЦЗ громадянської позиції та патріотизму"

Традиції – це духовний кодекс, що передається з покоління до покоління. Інакше кажучи, традиція – це різновид звичаю, знана особливої сталістю і повторюваністю з покоління до покоління:

• вірність Присязі, Службовому прапору Університету;
  • взаємна виручка, пожежне братство і товариство;
  • Девіз ДСНС України: «Запобігти, врятувати, допомогти».
  • Девіз НУЦЗ України: «Честь університету – моя честь, слава університету – моя слава!».

Основні традиційні ритуали та урочисті заходи університету: 1 вересня - День знань – посвята в студенти та складання Присяги служби цивільного захисту курсантами 1-х курсів; День рятівника 17 вересня, ювілеї утворення навчального закладу та ін.

відвідування кінотеатру: курсанти 1-го курсу разом з начальником курсу Володимиром ІЛЛЮКОМ відвідали кінотеатр "MULTIPLEX" у торгово-розважальному центрі "LUBAVA" де переглянули фільм "Мирний-21"