Робота кураторів факультету у травні 2023 року

Упродовж травня куратори проводили зустрічі зі здобувачами вищої освіти, під час яких обговорювались питання щодо підготовки та складання заліково-екзаменаційної сесії, відбулись прогулянки містом, відвідування театрально-разважальних заходів:

07.05.2023 року курсанти 1-го курсу разом з куратором старшим лейтенантом служби ЦЗ Євгеном Стативкою, прогулялись берегом Кременчуцького водосховища та у парку "Сосновий бір"

14.05.2023 року курсанти факультету ОРС разом з куратором Наталією Мінською відвідали Черкаський драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка де переглянули виставу "Украдене щастя"

18.05.2023 року курсанти 1-го та 2-го курсів разом з начальником клубу Миколою Целуйко відвідали фольклорний захід, який відбувся в історичному приміщенні Черкаського обласного краєзнавчого музею, з нагоди свята "День вишиванки"