Вітаємо переможців - команду з міні-футболу 4-го курсу!!!

18 червня 2023 року відбулися фінальні ігри з міні-футболу у рамках «Літньої спартакіади НУЦЗ України» серед курсів. Команда 4-го курсу ФОРС розпочала ці змагання із приголомшливої перемоги над командою 3-го курсу ФОРС із рахунком 7:1. У наступному матчі здобула перемогу над командою 1-го курсу ПБ - 4:1. У найважчому фінальному матчі із рахунком 2:1 у екстра-таймі наша команда виборола перемогу у 4-го курсу ФЦЗ. За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце посіла команда 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, 2 місце - команда 4-го курсу факультету цивільного захисту, 3 місце - команда 1-го курсу факультету цивільного захисту.

Результати змагань:

1- місце 4 курс ОРС
2- місце 4 курс ЦЗ
3- місце 1 курс ЦЗ
4- місце 1 курс  ПБ
5- місце 3 курс ПБ
6- місце 3 курс ЦЗ
7- місце 3 курс ОРС
8 - місце 1 курс ОРС
9- місце 4 курс ПБ

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо їм подальших спортивних успіхів!