На факультеті оперативно-рятувальних сил триває проведення навчальної практики з курсантами 1-го курсу. Упродовж останніх трьох тижнів кафедри факультету - пожежно-рятувальної підготовки та пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт проводять практичні заняття щодо навчання, відпрацювання техніки виконання та вдасконалення навичок. На заняттях курсанти виконують вправи, які імітують практичні дії пожежно-рятувальних підрохділів по гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру. Так, на цьому тижні проводяться заняття щодо ліквідації наслідків аварій на хімічно-небезпечних об'єктах. Під час занять курсанти опановують прилади радіаціної, хімічної розвідки та контролю. Вдосконалюють навички роботи в засобах захисту. Проводять деконтамінацію - дії по усуненню хімічних та радіаційних чинників з поверхні тіла людини та  інших предметах, включаючи транспортні засоби, які можуть становити ризик для здоров'я населення.