Урочисті заходи з відзначення Дня Конституції України

Сьогодні, під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня Конституції України, т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Олег Семків нагородив відомчими нагородами та грамотами офіцерів та курсантів факультету за високий професіоналізм, високі результати в науковій і навчальній діяльності та з нагоди Дня Конституції України:

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Цивільна безпека» відзначено Стрельцову Дар’ю за наукову роботу з теми «Використання технологій довгострокового захоронення радіоактивних відходів в Україні»

Диплом ІІ ступеня у номінації «Озброєння, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» - Фурманов Олександр за наукову роботу з теми «Розробка способу дистанційної доставки вогнегасних речовин у гантелеподібному контейнері-капсулі»

Почесною громотою від Харківського міського голови Ігоря Терехова нагороджено начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрія Лісняка

Наприкінці заходу, заступник начальника кафедри спеціальної хімії та хімічних технологій Марина Чиркіна зробила дововідь за темою: "Радіаційна аварія: що робити?".