Робота кураторів у першій декаді липня 2023 року

01 липня 2023 року особовий склад 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на чолі з куратором підполковником сл. ЦЗ Белюченко Д.Ю. у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка мали змогу відвідати виставу "Жіноча логіка". Комедія Анатолія Крима «Жіноча логіка» — це реалії нашого сучасного життя-буття. Коли одинокі серця в пошуках своєї половинки вдаються до екстрасенсорики, ворожок, неймовірних психологічних штукарств, а в результаті — саме почуття серця підказує вірний шлях до щастя між жінкою та чоловіком.

09 липня 2023 року курсанти разом з куратором доцентом кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки майором служби цивільного захисту Романом Коваленко відвідали пляжну зону Дніпра, де провели міні0турнір з пляжного волейболу. Пляжний волейбол, окрім традиційних для волейболістів стрибучості, хорошої реакції, сили, відчуття м'яча, вимагає особливої атлетичності (у грі на піску спортсменам доводиться частіше здійснювати стрибки і ривки) і витривалості (матчі, в яких заміни гравців у командах правилами не передбачені). Важливою якістю для гравців є універсальність, адже команда в пляжному волейболі складається всього з двох гравців. Гравці не розділені за амплуа і розміщуються на майданчику вільно. Проте зараз у багатьох командах можна виділити високого блокувальника і нижчого, але рухливішого захисника (догравача), звільненого від роботи на блоці.