Додаткові заняття з курсантами 4-го курсу по відпрацюванню дій під час включення в засоби захисту органів дихання та зору

З курсантами 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил проведено додаткові заняття з відпрацювання дій газодимозахисників під час включення в засоби індивідуального захисту органів дихання та зору (ЗІЗОД). Курсанти повторили матеріальну частину ЗІЗОД, які використовуються в університеті, вимоги безпеки праці при роботі в них, правила та порядок роботи у складі ланки ГДЗС під час проведення розвідки, рятування людей, евакуювання матеріальних цінностей та гасіння пожеж.

Практично відпрацювали порядок проведення оперативної перевірки ЗІЗОД та команди командира ланки газодимозахисної служби на проведення оперативної  перевірки  та  включення в ЗІЗОД.