Інструктаж курсантів 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил щодо порядку проходження навчальної практики

На факультеті оперативно-рятувальних сил проведено інструктаж курсантів 3-го курсу щодо порядку проходження навчальної практики. Підготовка майбутніх фахівців в галузі «Цивільна безпека» проводиться за двома спеціальностями: 261 «Пожежна безпека» освітньо-професійна програма «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньо-професійна програма «Радіаційний та хімічний захист».

Так, кафедра пожежної та рятувальної підготовки відповідає за організацію проведення навчальної практики на посаді «Командира відділення пожежно-рятувального підрозділу» (освітня програма Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи), кафедра спеціальної хімії та хімічної технології - на посаді «Начальник відділення радіаційної та хімічної розвідки групи РХБ захисту» (освітньо-професійна програма «Радіаційний та хімічний захист»). Викладач кафедри ПтаРП Євген Стативка та доцент кафедри СХХТ Наталя Мінська під час проведення інструктажу довели до курсантів порядок організації навчальної практики, розглянули питання, які відповідно до програми навчальної практики, необхідно відпрацювати в гарнізоні та порядок оформлення звітної документації. Нагадали курсантам порядок звітності та інформування про хід і результати практики, вимоги безпеки праці при проходженні навчальної практики.