Співпраця науково-педагогічних працівників кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил зі стейкхолдерами триває

Днями відбулася зустріч доцента кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних Наталі Мінської з заступником начальника 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини 1-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об'єкта Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Під час зустрічі  були обговорені питання щодо заходів забезпечення безпеки функціонування Черкаського приватного акціонерного товариства «Азот». Черкаське приватне акціонерне товариство «Азот» — одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва мінеральних добрив, іонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції. Отримана на зустрічі інформація буде використана під час викладання освітніх компонентів освітньо-професійних програм «Радіаційний та хімічний захист» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти, спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія, галузі знань 16 – Хімічна та біоінженерія.