Курсанти факультету оперативно-рятувальних сил навчались діям з рятування на воді

25 та 28 липня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил провели практичне занять на базі частини підводного розмінування та спеціальних вибухових робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України в Черкаській області. Заняття з теми «Організація аварійно-рятувальних робіт на воді» проводили Костянтин Остапов та Євген Криворучко при залученні особового складу частини підводного розмінування та спеціальних вибухових робіт. Здобувачі вищої освіти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на практиці відпрацювали прийоми і способи проведення рятувальних робіт у воді, дій при наданні домедичної допомоги постраждалим при утопленні, рятування постраждалих за допомогою рятувальних засобів, способи транспортування постраждалих у воді.