На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил відбулась відкрита лекція

17 листопада 2023 року професорка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Лариса Трефілова  провела відкриту лекцію з дисципліни «Термодинаміка та теплопередача». Заняття з теми «Нестаціонарна теплопровідність при стаціонарних граничних умовах» було організовано для здобувачів вищої освіти університету, які навчаються за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань  "Цивільна безпека" за освітньо-професійними програмами «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та «Пожежна безпека».

Під час доповіді було детально розглянуто базові питання постановки задачі нестаціонарної теплопровідності, а також її застосування на практиці.