Конкурс «Кращий за професією рятувальник»

19 листопада 2023 року на спортивно-оздоровчому  комплексі Черкаського  інституту  пожежної  безпеки імені  Героїв Чорнобиля НУЦЗ України,  відповідно до плану заходів із реалізації Концепції  військово-патріотичного  виховання,  в  Національному  університеті цивільного захисту України, кафедрою пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил проведений конкурс «Кращий за професією рятувальник».  Конкурс складався з теоретичної та практичної частини. Під час проходження теоретичної частини кожен учасник конкурсу упродовж 10 хвилин відповідав на 20 питань у відкритій системі тестування Open Test 2. При виконанні практичної частини виконувались наступні вправи:

-        змотування у подвійну скатку пожежного рукава d=51 мм;

-        змотування пожежного рукава d=51 мм, у вісімку;

-        проведення етапу оперативного розгортання з прокладанням магістральної лінії на два пожежних рукави d=77 мм та пожежного розгалуження;

-        підйом робочої рукавної лінії на висоту по висувній пожежній драбині у третій поверх навчальної башти;

-        виконання силового підйому,  за допомогою рятувальної мотузки, пожежних рукавних скаток вагою 19 кг у вікно 3-го поверху навчальної башти.

У конкурсі взяли участь 100 курсантів з 2-го та 4-го курсів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки.

За результатами конкурсу кращім за професією рятувальником став курсант факультету оперативно-рятувальних сил Фурманов Олександр Олександрович з групи ПГПБ-20-241. На другому місці Штурхацький Дмитро Олегович курсант групи ПГПБ-20-241  факультету оперативно-рятувальних сил. На третьому Лінкевич Кирило Андрійович курсант групи ПГПБ-20-242  факультету оперативно-рятувальних сил.

Серед навчальних взводів -  кращі курсанти факультету пожежної  безпеки ПБк-20-442, на другому місці курсанти факультету цивільного захисту ЦЗк-22-121, на третьому - курсанти факультету цивільного захисту ЦЗк-20-141.

Кращий результат серед учасників конкурсу показали курсанти  факультету цивільного захисту, на другому місці факультет пожежної  безпеки, на третьому -  факультет оперативно-рятувальних сил.