На факультеті оперативно-рятувальних сил відбулась онлайн-зустріч курсантів, студентів та НПП з ветеранами університету

27 листопада в НУЦЗ України розпочався тиждень святкових заходів з нагоди 95-річчя університету. На факультеті оперативно-рятувальних сил курсанти, студенти та науково-педагогічні працівники зустрілися з ветеранами служби цивільного захисту Вадимом Аветісяном, Борисом Кривошеєвим, Володимиром Іщуком та Юрієм Гапоненком. Захід відбувся онлайн. Гості розповіли здобувачам вищої освіти про славетну історію альма-матер українських рятувальників та кожен з запрошених поділився історіями з власного професійного життя. Далі – переглянули документальне відео про навчання та практичну підготовку колишніх курсантів факультету оперативно-рятувальних сил.