Робота кураторів у жовтні 2023 року

Протягом жовтня на факультеті була організована робота кураторів. Згідно календарного плану щосереди проводилися зустрічі кураторів із закріпленими навчальними групами

4 жовтня куратори зустрілися із здобувачами вищої освіти та провели бесіди за темою: «Історія пожежництва на теренах сучасної України».

11 жовтня куратори зустрілися із здобувачами вищої освіти та провели бесіди за темою: «13 жовтня –  Міжнародний день пo зменшенню небезпеки стихійних лих».

18 жовтня куратори зустрілися із здобувачами вищої освіти та провели бесіди за темою: «19 жовтня  –  День відповідальності людини».

25 жовтня куратори зустрілися із здобувачами вищої освіти та провели бесіди за темою: «Повноваження об’єднаних територіальних громад з питань цивільного захисту».

Також на вихідні куратори приймали участь у організації дозвілля здобувачів вищої освіти. Так, 1 жовтня куратор доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Роман КОВАЛЕНКО разом із курсантами факультету відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей, який є одним із найстаріших музеїв України, де оглянули багато експонатів, які широко висвітлюють історію, культуру та природу Черкащини.

8 жовтня куратор старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сергій ШЕВЧЕНКО разом із курсантами факультету відвідали Черкаський зоопарк. Під час екскурсії було відвідано наступні експозиції: «Земля ведмедів та вовків», «Лисиці та єноти», «Акватераріум», «Рисі та леопард» та «Тигр амурський».

15 жовтня куратор викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Євген КРИВОРУЧКО разом із курсантами факультету відвідали торгівельно-розважальний центр «LUBAVA», де відвідали атракціони.

22 жовтня куратор доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергій НАЗАРЕНКО разом із курсантами факультету відвідали Черкаський музей «Кобзаря» імені Тараса Григоровича Шевченка, де ознайомилися з історію видання доробку поета, джерелами його творчості, найцікавішими виданнями, простежели еволюцію ілюстрування шевченківських творів, а також «Кобзарі» у перекладах мовами народів світу.

28 жовтня куратор викладач кафедри пожежної та рятувальної підготовки Михайло САМОЙЛОВ разом із курсантами факультету відвідали парку відпочинку «Сосновий бір», де гарно провели час в теплий осінній день.