Зустріч кураторів зі здобувачами навчальних груп на факультеті

На факультеті проведено зустріч кураторів навчальних груп зі здобувачами вищої освіти. Так, з 04 по 06 вересня 2024 року куратори факультету провели зустріч зі здобувачами вищої освіти. Тема зустрічі: Українська національна ідентичність. Також, під час зустрічі куратори обговорили питання щодо організації освітньої діяльності в 2024-2025 навчальних роках. Курсанти 2 та 4 курсів поділилися своїми враженнями про проведену навчальну практику, розповіли про практичне вдосконалення професійних знань та вмінь. Курсанти запропонували питання, які необхідно розглянути під час планових консультацій та додаткових занять:

• практичне відпрацювання проведення розвідки в задимленому приміщенні
  • підготовка керівника занять до проведення занять з службової підготовки, складання методичної розробки та плану занять
  • відпрацювання порядку проведення зміни чергових караулів
  • ведення оперативно-службової документації чергового караулу
  • робота в АСКОД - формування та відправлення документів, ознайомлення з документами
  • роботи в Visio - створення графічних схем для оперативних планів та карток оперативно-тактичних дій