1-й та 2-й курси

Начальник курсу 

підполковник служби цивільного захисту 

Павло РОССОХАТСЬКИЙ

 

Заступник начальника курсу 

старший лейтенант служби цивільного захисту

Дмитро ГРИЩЕНКО

 

 

Командир навчального взводу курсу 

старший лейтенант служби цивільного захисту

Артем ПЛИС

 

 

Студентське самоврядування 1 та 2  курсів

Голова студентського самоврядування — Іван ШОВКУН, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил
Секретар студентського самоврядування — Андрій МИКУЛЕНКО, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил

 

Члени студентського самоврядування курсів:

       
Голова сектору навчально-виховної роботи — Богдан ГУНЬКО, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору спортивно-масових заходів — Максим КУЗЬМЕНКО, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору побутово-господарчих робіт — Павло КОВАЛЬОВ, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору культурно-масових заходів — Іван КОРОБКА, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил

 

Курс 2020 року набору

 Штатно-посадовий розклад курсу набору 2020 року

 

 

 

Курс 2019 року набору

 

 

 Штатно-посадовий розклад курсу набору 2019 року

 

Начальницький склад курсу та молодші командири (зліва на право)

Іван КОРОБКА, Михайло КУЗЬМІН, Кирило ДЯГІЛЄВ, Іван ШОВКУН, Денис ДІХТЯРЕНКО, Дмитро ГРИЩЕНКО, Павло РОССОХАТСЬКИЙ, Микита ЛІЛЮХІН, Петро ЗОЛОТО, Нікіта КОРОВІН, Максим КУЗЬМЕНКО, Андрій МИКУЛЕНКО

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________

 

3-й та 4-й курси

Начальник курсу

капітан служби цивільного захисту

Володимир ІЛЛЮК

 

 

Заступник начальника курсу

старший лейтенант служби цивільного захисту

Марина ЄФРЕМЕНКО

 

 

Студентське самоврядування 3-4-го курсу

Голова студентського самоврядування — Євген ВОРОБЕЙ, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил
Секретар студентського самоврядування — Данило БИКОВ, курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил

 

Члени студентського самоврядування курсів:

 



Голова сектору навчально-виховної роботи — Ян КУЗЬМЕНКО, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору спортивно-масових заходів — Денис МОРГУН, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору побутово-господарчих робіт — Денис ГОЛОВНЄНКО, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Голова сектору культурно-масових заходів — Людмила ПІВЕНЬ, курсантка 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил

 

 

Курс 2018 року набору

 

  

Штатно-посадовий розклад курсу набору 2018 року

 

Курс 2017 року набору

 

 

Штатно-посадовий розклад курсу набору 2017 року

 

Начальницький склад 3-го та 4-го курсів та молодші командири (зліва на право)

Денис СЕНЕЦЬКИЙ, Станіслав ТРОНЬ, Марина ЄФРЕМЕНКО, Володимир ІЛЛЮК, Антоній НІКОЛАЄНКО, Артем СУСПІЦИН, Віталій ПРИХОДЬКО