Фахівці кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил проводять практичні заняття для хмельницьких школярів

20 квітня викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Юліана Гапон у рамках волонтерської діяльності провела показове практичне заняття для учнів Дунаєвецької зош №3 (Хмельницька область) та їхніх батьків. На заняттях про хімічні явища у побуті, що представниця університету провела разом із вчителькою школи Аллою Бойчук, було поглиблено знання учнів про хімічні речовини та процеси, ознаки хімічних явищ, продемонстровано цікаві хімічні досліди. Також викладачка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Юліана Гапон розповіла про героїчну професію рятувальника та провела профорієнтаційну роботу щодо навчання в НУЦЗУ.