Начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Роман Пономаренко завершив стажування у Запорізькому гарнізоні
Протягом місяця начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Роман Пономаренко набував навичок, стажуючись на посаді заступника начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Так, Роман Пономаренко брав участь у проведенні практичних занять з керівниками гасіння пожежі, де було закріплено знання щодо роботи з програмним забезпеченням застосунку(планшету) «Керівника гасіння пожежі», розглянуто правила використання довідника системи оперативно- диспетчерського управління, в режимі реального часу відпрацьовано внесення актуальної інформації до системи управління силами і засобами цивільного захисту.
![]() |
![]() |
![]() |
Очільник факультету був активним учасником виконання робіт із життєзабезпечення постраждалого населення, зокрема доставки гуманітарної допомоги (гуманітарних вантажів), забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, забезпечення аварійним електроживленням об’єктів критичної інфраструктури в умовах вогневого ураження міст Гуляйполя та Оріхів.
![]() |
![]() |
![]() |
Разом із Запорізькими надзвичайниками відпрацьовував прийоми і методи роботи із пожежною та піротехнічною спецтехнікою, вдосконалював практичні навички у пошуку постраждалих від НС внаслідок повного чи часткового руйнування будівлі., а також брав участь у начально-тренінгових занять з безпеки життя під час війни, що проводились для запорізьких школярів.
![]() |
![]() |
![]() |