Інструктаж здобувачів першого курсу факультету оперативно-рятувальних сил перед практикою

Курсанти першого курсу Національного університету цивільного захисту України вирушають на практику в підрозділи ДСНС після літніх канікул. 16 липня відбувся інструктаж для курсантів факультету оперативно-рятувальних сил. У заході взяли участь начальник факультету Роман Пономаренко, заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки Олександр Черкашин, начальник кафедри спеціальної хімії Євген Слепужніков, начальник курсу Володимир Іллюк, командирка взводу Марина Єфременко.

Курсантам пояснили вимоги безпеки, дисципліни та законності під час практики. Представники кафедр надали методичну допомогу щодо оформлення документів, визначили завдання на період практики та порядок звітування.

Такі практики допомагають вдосконалити знання і навички, отримані в університеті, і підвищити компетентність на різних посадах від пожежного-рятувальника до начальника караулу.