Виїзне заняття з курсантами 4-го курсу до аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області

17 листопада науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ провели виїзне заняття з дисципліни «Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка» для курсантів 4-го курсу, які навчаються за спеціальністю 261 "Пожежна безпека". Заняття відбулось на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення (АРЗ СП) ГУ ДСНС України у Харківській області. Його метою було ознайомлення здобувачів з особливостями організації роботи АРЗ СП в областях. В ході заняття були розглянуті основні завдання підрозділу, його структура, порядок залучення до проведення оперативних робіт, а також наявні технічні засоби.