Відкрита лекція з дисципліни «Термодинаміка і теплопередача» для студентів 2-го курсу

04 грудня заступник начальника кафедри спеціальної хімії та хімічної технології, доктор технічних наук, доцент Максим Кустов провів відкриту лекцію з дисципліни «Термодинаміка і теплопередача» для студентів 2-го курсу факультету цивільного захисту у форматі відеоконференції за допомогою програми Zoom. Тема лекції - «Нестаціонарна теплопровідність». На лекції розкриті питання закономірностей зміни температури тіл з часом при їх нагріванні або охолодженні. Наведено методики вирішення практичних задач з розрахунку температурного поля та розглянуті можливі шляхи використання отриманих знань в практичній діяльності за напрямом «Цивільний захист».