Результати олімпіади з навчальних дисциплін «Хімія» та «Теорія розвитку та припинення горіння» у 2020-2021 навчальному році

На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології проведено олімпіади з навчальних дисциплін: «Хімії» та «Теорії розвитку та припинення горіння».

Так, 02 та 07 грудня 2020 року на кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології старшим викладачем кафедри Оленою ХРИСТИЧ та доцентом кафедри Мариною ЧИРКІНОЮ проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Хімія». В олімпіаді приймали участь курсанти першого курсу факультету оперативно-рятувальних сил та факультету пожежної безпеки. У змаганні взяли участь 47 здобувачів вищої освіти.

Усі учасники олімпіади продемонстрували гідний рівень підготовки та зацікавленість в області хімії.

Місця серед учасників розподілились наступним чином:

І місце посів Микита Белічко, група ПГПБк-20-211, факультет оперативно-рятувальних сил;

ІІ місце посіла Діана Божко, група ПГПБк-20-211, факультет оперативно-рятувальних сил;

ІІІ місце розділили Марія Омелянчук та Кирило Пономарьов, група ПБк-20-412, факультет пожежної безпеки.

Доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Дмитро ТРЕГУБОВ провів олімпіаду з навчальної дисципліни "Теорія розвитку та припинення горіння" серед курсантів 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил та факультету пожежної безпеки.

Місця серед учасників розподілились таким чином:

І місце посіла курсантка групи ПБк-18-432 Анастасія Мироненко, факультет пожежної безпеки;

ІІ місце посіла курсантка групи ПБк-18-432 Наталя Гринчий, факультет пожежної безпеки;

ІІІ місце посіла курсантка групи ПБк-18-431 Ганна Осетрова, факультет пожежної безпеки.

Дякуємо всім учасникам за участь! Вітаємо переможців та бажаємо успіхів, перемог і нових відкриттів!