Заняття з організації гасіння пожеж на об’єктах з використанням енергоефективних технологій

На факультеті триває робота щодо залучення стейкхолдерів до навчального процесу. Так, 22 грудня на кафедрі пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт було проведено заняття з організації ведення оперативних дій пожежно-рятувальними підрозділами на об’єктах, де запроваджено використання енергоефективних технологій.

Заняття провели керівник департаменту енергозбереження та впровадження енергоефективних технологій Спілки підприємців Харківської області Денисенко Дмитро Вікторович та інженер ТОВ «Теплодом» Терещенко Артем Михайлович.

На занятті розглядалось впровадження енергоефективних технологій на промислових об’єктах і в приватних домогосподарствах, технологічні аспекти функціонування сонячних електростанцій - принципи побудови, роботи сонячних електростанцій. Особливості гасіння пожеж на об’єктах з наявністю сонячних панелей.