Заняття з порятунку на воді в зимовий період

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт НУЦЗУ в рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт» провели заняття з курсантами 3-го курсу, які навчаються за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» та освітньо-професійною програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» з організації проведення аварійно-рятувальних робіт на холодній воді та льоду.

Заняття провели заступник начальника кафедри Ігор Грицина, старший викладач Костянтин Остапов та майстер виробничого навчання курсів рятувальної та спеціальної підготовки Валерій Бондар. В ході заняття курсанти ознайомились із чинниками ураження та небезпеки холодної води та льоду. Ознайомились з особливостями щодо складу та оснащення аварійно-рятувальних розрахунків і підрозділів. Кожен курсант в реальних умовах особисто відпрацював дії рятувальника та виступив у ролі потерпілого.