Практичні заняття у вогневому тренажері

03 лютого 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт провели заняття з використанням вогневого тренажера контейнерного типу. Учасниками занять стали здобувачі вищої освіти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Заняття з теми «Рятування людей та гасіння внутрішніх пожеж» провели начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк та старший викладач кафедри Костянтин Остапов. Під час заходу курсанти відпрацювали способи пошуку та порятунку людей на пожежі, в тому числі - з використанням тепловізора, отримали навички оперування вогнегасними струменями, відпрацювали тактичні прийоми гасіння внутрішніх пожеж.