Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

05 травня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 64.707.006.«Цивільна безпека»
На засіданні пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 21.02.03 — цивільний захист 21 — національна безпека
Доцента кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Руслана Мелещенко з теми “Інженерно-технічні методи попередження надзвичайних ситуацій техногенного характеру на об'єктах критичної інфраструктури за допомогою оперативного контролю стану повітряного середовища”.Його науковим консультантом є доктор технічних наук, старший дослідник, заступник начальника центру-начальник відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Євгеній Рибка.